BRAHEA umyvadlo 96,6x51,5cm, rockstone, levé, bílá mat BT097L
BRAHEA umyvadlo 96,6x51,5cm, rockstone, levé, bílá mat BT097L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BT097L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 96,6x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 966 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.2000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913979057 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
7 095 Kč
Při platbě předem pouze 6 600 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč

