AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 100x46cm, 2 otvory pro baterii, bílá
AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 100x46cm, 2 otvory pro baterii, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x12x46 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972492 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
ODETTA umyvadlová skříňka 82x50x43,5cm, antracit matný DT085-3434
expedice do 7 dnů12 203 Kč
Při platbě předem pouze 11 352 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, chrom SI411
na objednávku937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
Deska DTDL 960x18x440mm, bílá lesk DT096-3030
na objednávku1 393 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč
Deska DTDL 960x18x440mm, antracit matný DT096-3434
na objednávku1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MARIKA mýdlenka na postavení, tortora MK1152 57810
expedice do 7 dnů159 Kč
Při platbě předem pouze 148 Kč
BEMETA RETRO bronz: Mýdlenka skleněná 144108027
expedice do 7 dnů801 Kč
Při platbě předem pouze 750 Kč

