TREOS skříňka spodní policová 20x53x50,5cm, černá mat TS020-3535
TREOS skříňka spodní policová 20x53x50,5cm, černá mat TS020-3535
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS020-3535 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 20x53x50,5 cm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 505 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Hmotnost / ks | 16.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913869181 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Typ montáže | závěsné |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
15 618 Kč
Při platbě předem pouze 14 528 Kč
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, chrom FA115
expedice do 7 dnů856 Kč
Při platbě předem pouze 796 Kč
14 869 Kč
Při platbě předem pouze 13 832 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
RIWA otevřená police 20x70x15 cm, bílá lesk RIW200-0030
expedice do 7 dnů2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
RIWA otevřená police 20x70x15 cm, levá/pravá, dub alabama RIW250-0022
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
ESPACE otevřená policová skříňka 20x94x22cm, bílá ESC130-3030
expedice do 7 dnů2 786 Kč
Při platbě předem pouze 2 592 Kč
RIWA otevřená police 20x70x15cm, dub alabama RIW200-0022
na objednávku2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč


