TREOS umyvadlová skříňka 75x53x50,5cm, černá mat TS070-3535
TREOS umyvadlová skříňka 75x53x50,5cm, černá mat TS070-3535
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS070-3535 |
Dostupnost:
na objednávku
- Horní zásuvka s výřezem pro sifon v ose skříňky.
- Výsuv BLUM® a systém TIP-ON s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 75x53x50,5 cm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 505 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Bezúchytkové otvírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868948 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
11 300 Kč
Při platbě předem pouze 10 611 Kč
15 618 Kč
Při platbě předem pouze 14 528 Kč
26 256 Kč
Při platbě předem pouze 24 655 Kč
11 300 Kč
Při platbě předem pouze 10 611 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 193 Kč
Při platbě předem pouze 8 552 Kč
SALMA umyvadlová skříňka 75x85x45cm, bílá 18124
na objednávku29 320 Kč
Při platbě předem pouze 27 488 Kč
9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč


