BRAHEA umyvadlo 96,6x51,5cm, rockstone, pravé, bílá mat BT097R
BRAHEA umyvadlo 96,6x51,5cm, rockstone, pravé, bílá mat BT097R
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BT097R |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 96,6x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 966 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.2000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913979064 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
Mohlo by Vás zajímat
18 284 Kč
Při platbě předem pouze 17 008 Kč
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 100x46cm, bílá 1601-100
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
11 300 Kč
Při platbě předem pouze 10 611 Kč
AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 100x46cm, bílá
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč

