TREOS umyvadlo 96,6x51,3 cm, rockstone, pravé, bílá mat TS097-0101-R
TREOS umyvadlo 96,6x51,3 cm, rockstone, pravé, bílá mat TS097-0101-R
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS097-0101-R |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 96,6x51,3 cm |
| Šířka | 966 mm |
| Hloubka | 513 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 17.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913966187 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KAMA umyvadlo zápustné, litý mramor, 50x26cm, bílá 50134
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
JUNO umyvadlo, litý mramor, 100x47cm, levé, bílá JU101
expedice do 7 dnů6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 752 Kč
MARIA umyvadlo, litý mramor, 75x46cm, bílá MA075
expedice do 7 dnů4 610 Kč
Při platbě předem pouze 4 288 Kč

