AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 100x46cm, bílá
AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 100x46cm, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x12x46 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972485 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
16 202 Kč
Při platbě předem pouze 15 072 Kč
Deska DTDL 960x18x440mm, borovice rustik DT096-1616
expedice do 7 dnů1 393 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč
Mohlo by Vás zajímat

