LOREA LED pásek 141cm, 6,8 W, studená bílá LED145 58031
LOREA LED pásek 141cm, 6,8 W, studená bílá LED145 58031
Přívodní kabel: délka 2m
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 141x0,7x1,5 cm |
| Délka | 1410 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hloubka | 15 mm |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230/12 V |
| Příkon | 1.40 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 111 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Hmotnost / ks | 2.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913989766 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
LOREA LED pásek 121cm, 1,2W, studená bílá LED125 58617
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
LOREA LED pásek 101cm, 1W, studená bílá LED105 58615
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč


