BRAHEA dvojumyvadlo 141x51,5cm (70+70cm), bílá mat BL141
BRAHEA dvojumyvadlo 141x51,5cm (70+70cm), bílá mat BL141
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL141 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 29.5000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913994616 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
LOREA umyvadlová skříňka 70x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE070-2231 53693
expedice do 7 dnů10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
LOREA LED pásek 141cm, 6,8 W, studená bílá LED145 58031
expedice do 7 dnů1 324 Kč
Při platbě předem pouze 1 232 Kč
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
27 199 Kč
Při platbě předem pouze 25 541 Kč
14 276 Kč
Při platbě předem pouze 13 406 Kč
19 711 Kč
Při platbě předem pouze 18 336 Kč
25 313 Kč
Při platbě předem pouze 23 770 Kč

