BRAHEA umyvadlo 146,6x51,5cm, rockstone, levé, bílá mat BT147L
BRAHEA umyvadlo 146,6x51,5cm, rockstone, levé, bílá mat BT147L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BT147L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 146,6x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1466 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 22.2000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913979101 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SLIM keramické dvojumyvadlo, nábytkové, 150x46cm, bílá 1601-150
expedice do 7 dnů22 007 Kč
Při platbě předem pouze 20 472 Kč
21 190 Kč
Při platbě předem pouze 20 131 Kč
14 006 Kč
Při platbě předem pouze 13 152 Kč
27 199 Kč
Při platbě předem pouze 25 541 Kč

