TREOS umyvadlo 146,6x51,3 cm, rockstone, pravé, bílá mat TS147-0101-R
TREOS umyvadlo 146,6x51,3 cm, rockstone, pravé, bílá mat TS147-0101-R
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS147-0101-R |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 146,6x51,3 cm |
| Šířka | 1466 mm |
| Hloubka | 513 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 23.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913966200 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 700 Kč
Při platbě předem pouze 2 512 Kč
BRAHEA umyvadlo zápustné, Rockstone, 55x39 cm, bílá mat BE755
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 101x46cm, černá mat SD101B
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
19 711 Kč
Při platbě předem pouze 18 336 Kč

