BRAHEA umyvadlo 101x51,5cm (20+80cm), pravé, bílá mat BL101-80R
BRAHEA umyvadlo 101x51,5cm (20+80cm), pravé, bílá mat BL101-80R
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL101-80R |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 101x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.6000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913994586 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LOREA skříňka spodní policová 20x44x51,2cm, dub alabama LE020-2222 53699
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
LOREA skříňka spodní policová 20x44x51,2cm, bílá mat LE020-3131 53700
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 101x46cm, černá mat SD101B
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
11 546 Kč
Při platbě předem pouze 10 842 Kč
11 546 Kč
Při platbě předem pouze 10 842 Kč
PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 101x46,5cm, bílá 43101
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč

