LUCIOLA umyvadlo, litý mramor, 90x48cm, pravé, bílá 50094
LUCIOLA umyvadlo, litý mramor, 90x48cm, pravé, bílá 50094
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUCIOLA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x48 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 19.0200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831782 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 100x46cm, 2 otvory pro baterii, bílá
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
GODIVA umyvadlo, litý mramor, 83x44cm, bílá GU083L
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 81x46cm, černá mat SD081B
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč

