LOREA skříňka spodní policová 20x44x51,2cm, bílá mat LE020-3131 53700
LOREA skříňka spodní policová 20x44x51,2cm, bílá mat LE020-3131 53700
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 20x44x51,2 cm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Hmotnost / ks | 10.6691 kg |
| EAN | 8590913965883 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ montáže | závěsné |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Mohlo by Vás zajímat
ESPACE otevřená policová skříňka 20x94x22cm, bílá ESC130-3030
expedice do 7 dnů2 786 Kč
Při platbě předem pouze 2 592 Kč
2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
4 162 Kč
Při platbě předem pouze 3 872 Kč
PULSE rohový stolek s umyvadlem 75x45, pravý, nerez mat BM760-0101-01 BM760-0101-01 50116
na objednávku14 243 Kč
Při platbě předem pouze 13 375 Kč

