BRAHEA dvojumyvadlo 171,6x51,5cm, rockstone, bílá mat BT172
BRAHEA dvojumyvadlo 171,6x51,5cm, rockstone, bílá mat BT172
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BT172 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 171,6x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1716 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 32.8000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913979132 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
Mohlo by Vás zajímat
13 350 Kč
Při platbě předem pouze 12 536 Kč
29 687 Kč
Při platbě předem pouze 27 616 Kč
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 161x51,5cm, bílá AC161
expedice do 7 dnů9 658 Kč
Při platbě předem pouze 8 984 Kč
20 287 Kč
Při platbě předem pouze 18 872 Kč

