TREOS umyvadlo 131,6x51,3 cm, rockstone, levé, bílá mat TS132-0101-L
TREOS umyvadlo 131,6x51,3 cm, rockstone, levé, bílá mat TS132-0101-L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS132-0101-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 131,6x51,3 cm |
| Šířka | 1316 mm |
| Hloubka | 513 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 21.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913896194 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
JUNO umyvadlo, litý mramor, 80x47cm, levé, bílá JU080
expedice do 7 dnů5 977 Kč
Při platbě předem pouze 5 560 Kč
YUKON umyvadlo, litý mramor, 60x45cm, bílá YU060
na objednávku3 285 Kč
Při platbě předem pouze 3 056 Kč
YUKON umyvadlo, litý mramor, 120x45cm, 2 otvory, bílá YU122
expedice do 7 dnů6 381 Kč
Při platbě předem pouze 5 936 Kč
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 70x46cm, bílá 1601-70
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč

