ZOOM obdélníkový sprchový kout 1300x1000mm L/P varianta ZL1313ZL3210
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1300x1000mm L/P varianta ZL1313ZL3210
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 130x100 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 620 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 70.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913901652 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
13 192 Kč
Při platbě předem pouze 12 368 Kč
SOUND sklopné sedátko do sprchového koutu, 38x35,5cm, bílá 2282
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1200x900mm L/P varianta ZL1312ZL3290
expedice do 7 dnů15 646 Kč
Při platbě předem pouze 14 692 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1100x1000mm, L/P varianta, sklo Brick EL1138EL3438EL3438
expedice do 7 dnů18 409 Kč
Při platbě předem pouze 17 286 Kč
11 300 Kč
Při platbě předem pouze 10 611 Kč
21 058 Kč
Při platbě předem pouze 19 774 Kč


