ALTIS obdélníkový sprchový kout 1500x1000 mm, L/P varianta AL4215CAL6115C
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1500x1000 mm, L/P varianta AL4215CAL6115C
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ALTIS |
| Rozměr | 150x100 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 625 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 79.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913906077 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
18 097 Kč
Při platbě předem pouze 16 994 Kč
ROLLS obdélníkový sprchový kout 1500x1000 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1515RL3415
expedice do 7 dnů22 944 Kč
Při platbě předem pouze 21 545 Kč
21 386 Kč
Při platbě předem pouze 20 082 Kč
18 097 Kč
Při platbě předem pouze 16 994 Kč


