SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMART |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x700x260 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 260 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Polička: vícepatrová, Polička: závěsná |
| Instalace | Závěsná |
| Hmotnost / ks | 1.9300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126031 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Podobné zboží
2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 072 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CERANO - Sprchový kout Lantono L/P - 8 mm - Soft-Close - chrom, transparentní sklo - 150x80x195 cm - posuvný
expedice do 7 dnů13 380 Kč
Mexen Exo posuvný sprchový kout 160 x 80 cm, průhledný, černý - 8151-160-080-70-00
expedice do 10 dnů9 295 Kč
Sprchový kout Mexen Mist Duo s výklopným mechanismem 120 x 110 cm, průhledný, chrom - 8A4-120-110-01-00
expedice do 10 dnů11 226 Kč
Sprchový kout Mexen Lunar T s pravými panty 120 x 90 cm, průhledný, černý - 834T-120-090-70-00-P
expedice do 10 dnů12 727 Kč


