ALTIS obdélníkový sprchový kout 1500x900 mm, L/P varianta AL4215CAL6015C
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1500x900 mm, L/P varianta AL4215CAL6015C
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ALTIS |
| Rozměr | 150x90 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 625 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 76.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913906060 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
17 687 Kč
Při platbě předem pouze 16 609 Kč
17 687 Kč
Při platbě předem pouze 16 609 Kč
22 534 Kč
Při platbě předem pouze 21 160 Kč
21 058 Kč
Při platbě předem pouze 19 774 Kč


