EASY obdélníkový sprchový kout pivot dveře 800-900x700mm L/P varianta EL1615EL3115
EASY obdélníkový sprchový kout pivot dveře 800-900x700mm L/P varianta EL1615EL3115
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x70 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 500 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 50.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913901966 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 90x70cm, bílá 44511
expedice do 7 dnů6 665 Kč
Při platbě předem pouze 6 278 Kč
SARA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 90x70cm, bílá HS9070
expedice do 7 dnů6 280 Kč
Při platbě předem pouze 5 887 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-650, DN50 GMO12
expedice do 7 dnů5 032 Kč
Při platbě předem pouze 4 717 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 975 Kč
Mexen Flat CF33 radiátor 900x1400, boční připojení, 4201 W, bílý W433F-090-140-00
expedice do 10 dnů11 856 Kč
6 973 Kč


