YUKON umyvadlo, litý mramor, 60x45cm, bílá YU060
YUKON umyvadlo, litý mramor, 60x45cm, bílá YU060
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-YU060 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | YUKON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x45 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole, Zápustné |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 10.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887161 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 233 Kč
Při platbě předem pouze 1 166 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 700 Kč
Při platbě předem pouze 2 512 Kč
JUNO umyvadlo, litý mramor, 80x47cm, pravé, bílá JU081
expedice do 7 dnů5 977 Kč
Při platbě předem pouze 5 560 Kč
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 90x46 cm, bílá 1601-90
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
JUNO umyvadlo, litý mramor, 100x47cm, levé, bílá JU101
expedice do 7 dnů6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 752 Kč


