LIMA keramické umyvadlo, zápustné 59,5x39,5 cm, bílá BH7022
LIMA keramické umyvadlo, zápustné 59,5x39,5 cm, bílá BH7022
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60,5x40 cm |
| Šířka | 605 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 10.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913824036 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Podobné zboží
ASTORIA umyvadlo zápustné, litý mramor, 55x37cm, bílá 55033
expedice do 7 dnů3 070 Kč
Při platbě předem pouze 2 856 Kč
SOTT AQUA keramické umyvadlo 50x38cm, bílá 10SQ51050
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
SOTT AQUA keramické umyvadlo 60x38cm, bílá 10SQ50060
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
KAMA umyvadlo zápustné, litý mramor, 50x26cm, bílá 50134
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
JAPURA umyvadlo zápustné, litý mramor, 55x36cm, bílá 50135
expedice do 7 dnů3 165 Kč
Při platbě předem pouze 2 944 Kč
RETRO keramické umyvadlo zápustné, 62x45,5cm, bílá 103001
expedice do 7 dnů7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
JUNO umyvadlo, litý mramor, 80x47cm, pravé, bílá JU081
expedice do 7 dnů5 977 Kč
Při platbě předem pouze 5 560 Kč
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
YUKON umyvadlo, litý mramor, 60x45cm, bílá YU060
na objednávku3 285 Kč
Při platbě předem pouze 3 056 Kč
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 90x46 cm, bílá 1601-90
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč

