PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 81x46,5cm, bílá 43081
PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 81x46,5cm, bílá 43081
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-43081 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 81x46,5 cm |
| Šířka | 810 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913925979 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
13 536 Kč
Při platbě předem pouze 12 592 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, dub cuneo EZ801-2525
expedice do 7 dnů9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, bílá lesk EZ801-3030
expedice do 7 dnů9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Podlahový linear. žlab ke stěně 850 mm,boční D40,harmony lesk nerez. rámečkem CH 850 HN 2
expedice do 7 dnů3 026 Kč


