ARUBA umyvadlo, Rockstone, 150x51,5cm, bílá mat AR150-B1M
ARUBA umyvadlo, Rockstone, 150x51,5cm, bílá mat AR150-B1M
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR150-B1M |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 150x51,5 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 33.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886898 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
12 831 Kč
Při platbě předem pouze 11 936 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ARUBA konzole s policí 148,4x40x49 cm, černá mat ARK150
na objednávku12 831 Kč
Při platbě předem pouze 11 936 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 76x46 cm, bílá 1601-75
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
22 040 Kč
Při platbě předem pouze 20 938 Kč
19 144 Kč
Při platbě předem pouze 17 808 Kč
Keramické umyvadlo zápustné, průměr 43cm, bílá 3041
expedice do 7 dnů2 683 Kč
Při platbě předem pouze 2 496 Kč


