WALDORF keramické umyvadlo 80x55cm, černá mat 4141K7
WALDORF keramické umyvadlo 80x55cm, černá mat 4141K7
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 80x55 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 24.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318804 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
RETRO keramické umyvadlo 69x52cm, černá mat 104631
expedice do 7 dnů10 999 Kč
Při platbě předem pouze 10 232 Kč
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, černá mat 104731
na objednávku12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat


