KANAAL keramické umyvadlo 80x46,5cm, černá mat
KANAAL keramické umyvadlo 80x46,5cm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-574131 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | KANAAL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x35x46,5 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 42.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8055596050351 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, černá mat 104731
na objednávku12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
RETRO keramické umyvadlo 69x52cm, černá mat 104631
expedice do 7 dnů10 999 Kč
Při platbě předem pouze 10 232 Kč
10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 512 Kč

