KANAAL keramické umyvadlo 80x46,5cm, verde mat
KANAAL keramické umyvadlo 80x46,5cm, verde mat
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-574111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | KANAAL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x35x46,5 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 42.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8055596050368 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | zelená |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 512 Kč
RETRO keramické umyvadlo 69x52cm, černá mat 104631
expedice do 7 dnů10 999 Kč
Při platbě předem pouze 10 232 Kč

