RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, černá mat 104731
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, černá mat 104731
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-104731 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 73x54 cm |
| Šířka | 730 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 25.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777321545 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
9 967 Kč
Při platbě předem pouze 9 272 Kč
Podobné zboží
RETRO keramické umyvadlo 56x46,5cm, černá mat 104531
expedice do 7 dnů10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
RETRO keramické umyvadlo 69x52cm, černá mat 104631
expedice do 7 dnů10 999 Kč
Při platbě předem pouze 10 232 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Dřezová baterie Grohe Essence New s vytahovací sprškou Brushed Cool Sunrise 30270GN0
expedice do 4 dnů12 006 Kč
15 317 Kč

