WALDORF keramické umyvadlo 100x55cm, 3 otvory, bílá 4142K1-3
WALDORF keramické umyvadlo 100x55cm, 3 otvory, bílá 4142K1-3
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-4142K1-3 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 100x55 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 26.7400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318798 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
30 874 Kč
Při platbě předem pouze 28 720 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Volně stojící rohová vana Mexen Mia levá 170 x 80 cm, bílá/černá, přepad kartáčovaný nikl - 52691708075L-97
expedice do 10 dnů20 449 Kč
Volně stojící rohová vana Mexen Mia pravá 160 x 80 cm, bílá/černá, s přepadem růžové zlato - 52691608075P-60
expedice do 10 dnů19 448 Kč
Volně stojící rohová vana Mexen Mia levá 180 x 80 cm, bílá, černý přepad - 52691808000L-70
expedice do 10 dnů20 521 Kč

