ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, bronz 3226
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, bronz 3226
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hloubka | 195 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 175 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie, S výpustí |
| EAN | 8590913859342 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnost / ks | 2.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", bronz 2020BRO
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, bronz 9596
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Podobné zboží
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, bronz 3026
expedice do 7 dnů6 441 Kč
Při platbě předem pouze 5 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX tělo stojánkové umyvadlové baterie vysoké bez výpusti, zlato mat UT007G-1
expedice do 7 dnů7 998 Kč
Při platbě předem pouze 7 440 Kč
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
7 372 Kč
Při platbě předem pouze 6 922 Kč
GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, ECO kartuše, černá mat 1101-02B-01
expedice do 7 dnů4 449 Kč
Při platbě předem pouze 4 177 Kč


