KANAAL keramické umyvadlo 100x40cm, černá mat
KANAAL keramické umyvadlo 100x40cm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-574331 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | KANAAL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x25x40 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 36.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8055596050399 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
RETRO keramické umyvadlo 100x54,5cm, černá mat 105031
na objednávku27 425 Kč
Při platbě předem pouze 25 512 Kč
WALDORF keramické umyvadlo 100x55cm, bílá 4142K1
expedice do 7 dnů14 147 Kč
Při platbě předem pouze 13 160 Kč
14 147 Kč
Při platbě předem pouze 13 160 Kč

