WALDORF keramické umyvadlo 100x55cm, černá mat 4142K7
WALDORF keramické umyvadlo 100x55cm, černá mat 4142K7
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-4142K7 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 100x55 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 26.7400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318781 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
30 874 Kč
Při platbě předem pouze 28 720 Kč
Podobné zboží
RETRO keramické umyvadlo 100x54,5cm, černá mat 105031
na objednávku27 425 Kč
Při platbě předem pouze 25 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
RETRO keramické umyvadlo 100x54,5cm, bílá 105001
expedice do 7 dnů17 965 Kč
Při platbě předem pouze 16 712 Kč

