THE NEW YORKER keramické umyvadlo 100x53cm, bílá
THE NEW YORKER keramické umyvadlo 100x53cm, bílá
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-564201 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | THE NEW YORKER |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x18x53 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318064 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
Mohlo by Vás zajímat
17 965 Kč
Při platbě předem pouze 16 712 Kč
WALDORF keramické umyvadlo 100x55cm, bílá 4142K1
expedice do 7 dnů14 147 Kč
Při platbě předem pouze 13 160 Kč

