RETRO keramické umyvadlo 100x54,5cm, černá mat 105031
RETRO keramické umyvadlo 100x54,5cm, černá mat 105031
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-105031 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x54,5 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Hloubka | 545 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 31.8900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777321521 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
WALDORF keramické umyvadlo 100x55cm, černá mat 4142K7
na objednávku23 555 Kč
Při platbě předem pouze 21 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
RAV SLEZÁK MORAVA Baterie dřezová stojánková s otočným ústím - stará mosaz MK120.0/8SM
expedice do 7 dnů3 651 Kč
Při platbě předem pouze 3 384 Kč


