WALDORF keramické dvojumyvadlo 150x55cm, bílá 4143K1
WALDORF keramické dvojumyvadlo 150x55cm, bílá 4143K1
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-4143K1 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 150x55 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 42.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125977475 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
33 531 Kč
Při platbě předem pouze 31 192 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
FLAVIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x50cm, bílá 68121
expedice do 7 dnů7 706 Kč
Při platbě předem pouze 7 168 Kč
CENTO keramické dvojumyvadlo 140x45cm, bílá 353601
na objednávku22 953 Kč
Při platbě předem pouze 21 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat

