FLAVIA dvojumyvadlo, litý mramor, 160x50cm, bílá 68164
FLAVIA dvojumyvadlo, litý mramor, 160x50cm, bílá 68164
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLAVIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 160x10x50 cm |
| Šířka | 1600 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 36.0400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831874 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FLAVIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x50cm, bílá 68121
expedice do 7 dnů7 706 Kč
Při platbě předem pouze 7 168 Kč
38 960 Kč
Při platbě předem pouze 37 012 Kč
38 890 Kč
Při platbě předem pouze 36 946 Kč


