EMICO dvojumyvadlo, Rockstone, 200x50cm, límec L, bílá mat EM200-B2M-L
EMICO dvojumyvadlo, Rockstone, 200x50cm, límec L, bílá mat EM200-B2M-L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM200-B2M-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 200x50 cm |
| Šířka | 2000 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 53.5700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886713 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Mohlo by Vás zajímat
31 280 Kč
Při platbě předem pouze 29 716 Kč
38 040 Kč
Při platbě předem pouze 36 138 Kč
GODIVA dvojumyvadlo, litý mramor, 119x44cm, bílá GU119
expedice do 7 dnů6 605 Kč
Při platbě předem pouze 6 144 Kč
39 560 Kč
Při platbě předem pouze 37 582 Kč

