FLAVIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x50cm, bílá 68121
FLAVIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x50cm, bílá 68121
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLAVIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x10x50 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 28.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831843 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Podobné zboží
THALIE 120 keramické dvojumyvadlo nábytkové 120x46cm, bílá TH11120
expedice do 7 dnů8 445 Kč
Při platbě předem pouze 7 856 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Elias 1-miskový granit dřez s odkapem a baterií Savita, černá 6511-76-672601-70-B
na objednávku5 955 Kč
Mexen Bruno 1-miskový granit dřez s odkapem a baterií Elia, černá 6513-77-670101-70
expedice do 10 dnů3 973 Kč
Mexen Elias 1-miskový granit dřez s odkapem a baterií Savita, černá 6511-77-672601-50
expedice do 10 dnů5 955 Kč
Mexen Cesar 1-miskový granit dřez s odkapem a baterií Aster, béžová 6514-69-73450-57-B
expedice do 10 dnů6 455 Kč

