SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 80x46cm, bílá 1601-80
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 80x46cm, bílá 1601-80
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1601-80 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 81x18x46,5 cm |
| Šířka | 810 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.9100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964404 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, verde strip CR801-4444S
expedice do 7 dnů13 536 Kč
Při platbě předem pouze 12 592 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, carina strip CR801-4141S
expedice do 7 dnů13 536 Kč
Při platbě předem pouze 12 592 Kč
9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat


