CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, bílá lesk CR801-3030
CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, bílá lesk CR801-3030
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,8x52x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.8210 kg |
| EAN | 8590913928086 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
3 397 Kč
Při platbě předem pouze 3 160 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
CIRASA deska DTDL 111x1,8x46,5cm, bílá lesk CR111-3030
na objednávku1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
CIRASA deska DTDL 81x1,8x46,5cm, bílá lesk CR081-3030
expedice do 7 dnů1 514 Kč
Při platbě předem pouze 1 408 Kč
Mohlo by Vás zajímat
17 105 Kč
Při platbě předem pouze 15 912 Kč
BRAND umyvadlová skříňka 76x83x43cm, mořený smrk BA088S
expedice do 7 dnů15 213 Kč
Při platbě předem pouze 14 152 Kč
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
LOREA umyvadlová skříňka 70x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE070-2231 53693
expedice do 7 dnů10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč


