EZARA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, dub stříbrný EZ801-1111
EZARA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, dub stříbrný EZ801-1111
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ801-1111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,8x52x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| EAN | 8590913991080 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
3 397 Kč
Při platbě předem pouze 3 160 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 253 Kč
Při platbě předem pouze 11 488 Kč
11 987 Kč
Při platbě předem pouze 11 238 Kč
22 653 Kč
Při platbě předem pouze 21 238 Kč


