HAKO keramické umyvadlo na desku 30x30 cm, verde mat
HAKO keramické umyvadlo na desku 30x30 cm, verde mat
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-554311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | OKE & HAKO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x15x30 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Hmotnost / ks | 8.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777320616 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | zelená |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Velar vysouvací sprchový kout 100x80, transp., broušené zlato 871-100-080-01-55
expedice do 10 dnů11 342 Kč
Mexen Pretoria sprchová kabina sklopná 100 x 80 cm, transparentní, chrom 852-100-080-01-00
expedice do 10 dnů8 159 Kč
Mexen Mist-F Duo skládací sprchový kout levý 100 x 80 cm, černý rošt, černá - 8A6-100L-080P-70-77
expedice do 10 dnů12 513 Kč
SIGMA SIMPLY obdélníkový sprchový kout 1000x800mm L/P varianta, sklo Brick GS4210GS4380
expedice do 7 dnů12 366 Kč
Při platbě předem pouze 11 612 Kč

