BLOK kamenné umývátko 40x22cm, baterie vpravo, antracit 2401-28
BLOK kamenné umývátko 40x22cm, baterie vpravo, antracit 2401-28
- Textura kamenných umyvadel je u každého kusu originální.
- Není určeno pro venkovní použití.
- Tip: Doporučujeme použít podložku mezi umyvadlo a desku, která umožňuje snazší upevnění a utěsnění umyvadel na desku, kde umyvadla ve spodní části nemají rovnou plochu. V horní i spodní části podložky je průhledné těsnění. Podložkou pak prochází výpust. Pro umyvadla bez přepadu doporučujeme uzavíratelnou nebo neuzavíratelnou výpust s delším šroubením, s možností zkrácení podle tloušťky desky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BLOK, SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x10x22 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kámen |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913940828 |
| Taric | 68029910 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
SMALL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, 139mm, chrom SM06
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MARGITHA keramické umývátko 38x22cm, otvor pro baterii vpravo, růžová
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
MINOS keramické umývátko 40x22cm, baterie vpravo, bílá 4059
expedice do 7 dnů1 565 Kč
Při platbě předem pouze 1 456 Kč
MARGITHA keramické umývátko 38x22cm, otvor pro baterii vpravo, béžová
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč


