CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, verde strip CR801-4444S
CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, verde strip CR801-4444S
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,8x52x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Zelená |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.8210 kg |
| EAN | 8590913969690 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
15 669 Kč
Při platbě předem pouze 14 576 Kč
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 81x46cm, černá mat SD081B
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
3 397 Kč
Při platbě předem pouze 3 160 Kč
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SKARA umyvadlová skříňka 80x50x45cm, černá mat/dub alabama CG008-2222
expedice do 7 dnů13 407 Kč
Při platbě předem pouze 12 472 Kč
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
MITRA umyvadlová skříňka 74,5x55x45,2 cm, antracit MT072
na objednávku8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč


