RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, 3 otvory, černá mat 104731-3
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, 3 otvory, černá mat 104731-3
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-104731-3 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 73x54 cm |
| Šířka | 730 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 25.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318934 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
9 967 Kč
Při platbě předem pouze 9 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, bílá 104701
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
WALDORF keramické umyvadlo 80x55cm, bílá 4141K1
expedice do 7 dnů10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 512 Kč

