KANAAL keramické umyvadlo 80x46,5cm, bílá
KANAAL keramické umyvadlo 80x46,5cm, bílá
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-574101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | KANAAL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x35x46,5 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 42.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8055596050344 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
74 072 Kč
Při platbě předem pouze 71 488 Kč
48 753 Kč
Při platbě předem pouze 47 053 Kč
119 738 Kč
Při platbě předem pouze 115 561 Kč
78 595 Kč
Při platbě předem pouze 75 854 Kč

