ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3021
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3021
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 123 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 85 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie, S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587002204 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chrom, pár NOV76MAC
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Podobné zboží
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
ULTRATAP tříprvková stojánková umyvadlová baterie, zlato mat UT017TG
expedice do 7 dnů13 391 Kč
Při platbě předem pouze 12 574 Kč
7 027 Kč
Při platbě předem pouze 6 599 Kč
6 962 Kč
Při platbě předem pouze 6 537 Kč

