RETRO keramické umyvadlo 100x54,5cm, 3 otvory, bílá 105001-3
RETRO keramické umyvadlo 100x54,5cm, 3 otvory, bílá 105001-3
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-105001-3 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x54,5 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Hloubka | 545 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 31.7900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913957369 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
RETRO keramická konzole pro umyvadlo 105001, 1 ks, bílá 107901
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
RETRO keramické nohy k umyvadlu 105001, rovné, 1 ks, bílá 108301
expedice do 7 dnů3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 421 Kč
2 165 Kč

