KANAAL keramické umyvadlo 100x40cm, verde mat
KANAAL keramické umyvadlo 100x40cm, verde mat
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-574311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | KANAAL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x25x40 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 36.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8055596050405 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | zelená |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Lunar 2-křídlá levá 80 x 150 cm, průhledná, růžové zlato - 897-080-100-60-00-L
expedice do 10 dnů5 863 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 100 x 150 cm, grafitová, černá - 895-100-000-03-40-70
expedice do 10 dnů4 114 Kč
Mexen Rox L 2dílná posuvná vanová zástěna 170 + 75 x 150 cm, průhledná, kartáčovaná měď - 8C9L-170-075-65-00
expedice do 10 dnů11 869 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar s jedním křídlem 90 x 150 cm, průhledná, černá - 897-090-000-70-00
expedice do 10 dnů4 219 Kč

